0 Lot 2 Arlington Cir., Lenoir, NC 28645

This property is currently not for sale

Rooms

No rooms listed

Sale History

May 5, 2026 Listing Removed $31,500
Jan 21, 2026 Price Change $3,500
Aug 29, 2025 Listed for Sale $35,000