This property is currently not for sale
Sale History
| May 12, 2026 |
Listing Removed |
$835,017 |
| May 27, 2025 |
Price Change |
$129,460 |
| May 8, 2025 |
Price Change |
$258,920 |
| Jan 11, 2025 |
Listed for Sale |
$705,557 |
| Jan 1, 2025 |
Listing Expired |
$705,557 |
| Jul 1, 2024 |
Price Change |
$64,730 |
| Dec 8, 2023 |
Price Change |
$129,460 |
| Nov 4, 2023 |
Listed for Sale |
$899,747 |