0000 Fanny Bass Ln., St. Cloud, FL 34772

This property is currently not for sale

Rooms

No rooms listed

Sale History

Mar 27, 2026 Price Change $5,100
Feb 10, 2026 Price Change $20,000
Jan 21, 2026 Price Change $5,000
Dec 27, 2025 Price Change $29,900
Jun 21, 2025 Price Change $10,100
May 2, 2025 Price Change $10,000
Apr 15, 2025 Listed for Sale $400,000
Jun 7, 2006 Listing Expired $295,000