This property is currently not for sale
Sale History
| May 1, 2026 |
Listing Expired |
$825,000 |
| May 22, 2025 |
Listed for Sale |
$825,000 |
| May 1, 2025 |
Listing Expired |
$825,000 |
| Apr 22, 2025 |
Price Change |
$25,000 |
| Apr 4, 2025 |
Price Change |
$50,000 |
| Feb 10, 2025 |
Price Change |
$75,000 |
| Dec 10, 2024 |
Listed for Sale |
$975,000 |
| Dec 7, 2024 |
Listing Expired |
$1,000,000 |
| Oct 4, 2024 |
Price Change |
$50,000 |
| Jun 7, 2024 |
Listed for Sale |
$1,050,000 |