This property is currently not for sale
Sale History
| Apr 22, 2026 |
Listed for Sale |
$975,000 |
| Apr 22, 2026 |
Listing Expired |
$960,000 |
| Mar 25, 2026 |
Price Change |
$15,000 |
| Mar 2, 2026 |
Price Change |
$25,000 |
| Feb 20, 2026 |
Price Change |
$50,000 |
| Feb 4, 2026 |
Listed for Sale |
$1,050,000 |