This property is currently not for sale
Sale History
| Apr 15, 2026 |
Listing Expired |
$655,000 |
| Apr 6, 2026 |
Price Change |
$4,000 |
| Mar 24, 2026 |
Price Change |
$10,000 |
| Mar 19, 2026 |
Price Change |
$20,000 |
| Feb 16, 2026 |
Price Change |
$10,000 |
| Jan 21, 2026 |
Price Change |
$16,000 |
| Jan 4, 2026 |
Listed for Sale |
$715,000 |
| Dec 31, 2025 |
Listing Expired |
$717,000 |
| Dec 22, 2025 |
Price Change |
$10,000 |
| Dec 9, 2025 |
Listed for Sale |
$727,000 |