This property is currently not for sale
Sale History
| Apr 14, 2026 |
Price Change |
$5,000 |
| Apr 8, 2026 |
Price Change |
$5,000 |
| Mar 26, 2026 |
Listed for Sale |
$564,990 |
| Mar 2, 2026 |
Under Contract |
$559,990 |
| Feb 19, 2026 |
Price Change |
$3,000 |
| Feb 10, 2026 |
Listed for Sale |
$562,990 |