1505 Blue Point Ave., Naples, FL 34102

This property is currently not for sale

Rooms

No rooms listed

Sale History

Jun 1, 2025 Listing Expired $1,850,000
Apr 10, 2025 Price Change $45,000
Apr 1, 2025 Listed for Sale $1,895,000
Mar 31, 2025 Listing Expired $1,900,000
Mar 11, 2025 Listed for Sale $1,900,000