This property is currently not for sale
Sale History
| Apr 26, 2026 |
Listing Removed |
$479,000 |
| Feb 20, 2026 |
Listed for Sale |
$479,000 |
| Jun 16, 2025 |
Listing Expired |
$535,000 |
| Apr 25, 2025 |
Listing Removed |
$535,000 |
| Feb 15, 2025 |
Listed for Sale |
$535,000 |
| Aug 29, 2024 |
Listing Expired |
$595,000 |
| Apr 25, 2024 |
Listing Removed |
$595,000 |
| Mar 25, 2024 |
Price Change |
$20,000 |
| Mar 1, 2024 |
Listed for Sale |
$615,000 |