16 Garnet Dr. #16G, Naples, FL 34114

This property is currently not for sale

Rooms

No rooms listed

Sale History

Apr 1, 2026 Listing Expired $85,900
Feb 24, 2026 Price Change $2,000
Feb 12, 2026 Listed for Sale $87,900
Feb 19, 2025 Price Change $3,100
Feb 12, 2025 Listed for Sale $98,000