This property is currently not for sale
Sale History
| Jul 1, 2024 |
Listing Expired |
$560,000 |
| May 15, 2024 |
Price Change |
$19,000 |
| May 15, 2024 |
Price Change |
$38,000 |
| Mar 15, 2024 |
Listed for Sale |
$598,000 |
| Mar 13, 2024 |
Listed for Sale |
$299,000 |
| Mar 4, 2024 |
Under Contract |
$299,000 |
| Feb 23, 2024 |
Listed for Sale |
$299,000 |
| Sep 1, 2008 |
Listing Expired |
$189,900 |