This property is currently not for sale
Sale History
| May 1, 2026 |
Listing Expired |
$499,900 |
| Aug 14, 2025 |
Listed for Sale |
$499,900 |
| Jul 1, 2025 |
Listing Expired |
$515,000 |
| Mar 7, 2025 |
Price Change |
$24,000 |
| Oct 1, 2024 |
Listed for Sale |
$539,000 |
| Aug 28, 2024 |
Listing Removed |
$539,000 |
| Jul 12, 2024 |
Listed for Sale |
$539,000 |