1891 Englewood Rd., Englewood, FL 34223

This property is currently not for sale

Rooms

No rooms listed

Sale History

Jan 13, 2026 Listed for Sale $74,500
Jan 7, 2026 Under Contract $74,500
Nov 22, 2025 Price Change $5,000
Oct 9, 2025 Listed for Sale $79,500