2037 Shaggy Fisher Dr., Apopka, FL 32712

This property is currently not for sale

Rooms

No rooms listed

Sale History

Mar 27, 2026 Listed for Sale $629,777
Feb 23, 2026 Price Change $4,111
Jan 16, 2026 Listed for Sale $633,888