This property is currently not for sale
Sale History
| May 17, 2026 |
Listing Expired |
$175,000 |
| Dec 12, 2025 |
Price Change |
$6,000 |
| Nov 19, 2025 |
Listed for Sale |
$169,000 |
| Nov 18, 2025 |
Listing Expired |
$169,000 |
| Nov 17, 2025 |
Listed for Sale |
$169,000 |
| Oct 9, 2025 |
Listing Expired |
$175,000 |
| Apr 24, 2025 |
Listed for Sale |
$175,000 |