This property is currently not for sale
Sale History
| May 5, 2026 |
Listing Expired |
$340,000 |
| Mar 3, 2026 |
Listed for Sale |
$340,000 |
| Mar 3, 2026 |
Listing Expired |
$340,000 |
| May 14, 2025 |
Price Change |
$36,990 |
| Dec 29, 2024 |
Listed for Sale |
$376,990 |