26311 S Power Rd., Queen Creek, AZ 85142

This property is currently not for sale

Rooms

No rooms listed

Sale History

May 16, 2026 Listing Expired $925,000
May 11, 2026 Price Change $25,000
Feb 8, 2026 Listed for Sale $950,000
Jan 7, 2026 Under Contract $950,000
Dec 15, 2025 Listed for Sale $950,000
Dec 1, 2025 Under Contract $950,000
Nov 27, 2025 Listed for Sale $950,000