This property is currently not for sale
Sale History
| May 1, 2026 |
Listing Expired |
$645,500 |
| Feb 9, 2026 |
Price Change |
$29,500 |
| Jan 21, 2026 |
Listed for Sale |
$675,000 |
| Jan 21, 2026 |
Listing Removed |
$695,000 |
| Dec 10, 2025 |
Listed for Sale |
$695,000 |
| Oct 27, 2025 |
Listing Removed |
$695,500 |
| Oct 24, 2025 |
Listed for Sale |
$695,500 |
| Aug 2, 2025 |
Listing Expired |
$459,900 |
| Jul 28, 2025 |
Price Change |
$35,000 |
| May 9, 2025 |
Price Change |
$5,100 |
| Apr 15, 2025 |
Listed for Sale |
$500,000 |