25417 S 229th Pl., Queen Creek, AZ 85142

This property is currently not for sale

Rooms

No rooms listed

Sale History

Mar 20, 2026 Price Change $25,000
Mar 3, 2026 Price Change $25,000
Feb 24, 2026 Listed for Sale $575,000
Feb 23, 2026 Coming Soon $550,000
Feb 23, 2026 Price Change $25,000