2825 Northeast Expressway #E2, Atlanta, GA 30345

This property is currently not for sale

Sale History

Apr 4, 2026 Listing Expired $279,900
Jan 25, 2026 Price Change $60,000
Nov 5, 2025 Listed for Sale $219,900
May 3, 2025 Listing Expired $250,000
Dec 4, 2024 Listed for Sale $250,000