This property is currently not for sale
Sale History
| May 1, 2026 |
Listing Expired |
$175,000 |
| Apr 25, 2026 |
Listed for Sale |
$175,000 |
| Apr 25, 2026 |
Under Contract |
$175,000 |
| Apr 1, 2026 |
Price Change |
$12,000 |
| Jan 16, 2026 |
Listed for Sale |
$187,000 |
| Jan 5, 2026 |
Listing Expired |
$187,000 |
| Dec 14, 2025 |
Under Contract |
$187,000 |
| Nov 12, 2025 |
Listed for Sale |
$187,000 |
| Nov 1, 2025 |
Listing Expired |
$187,000 |
| Oct 17, 2025 |
Listed for Sale |
$187,000 |
| Sep 4, 2025 |
Under Contract |
$187,000 |
| Aug 9, 2025 |
Price Change |
$12,900 |
| Jul 31, 2025 |
Listed for Sale |
$199,900 |