325 5th Ave. #10, St. Petersburg, FL 33701

This property is currently not for sale

Rooms

No rooms listed

Sale History

Apr 30, 2026 Listing Removed $805,000
Apr 22, 2026 Price Change $15,000
Mar 17, 2026 Listed for Sale $820,000