This property is currently not for sale
Sale History
| Apr 27, 2025 |
Listed for Sale |
$562,322 |
| Apr 21, 2025 |
Price Change |
$2,578 |
| Mar 13, 2025 |
Listed for Sale |
$559,744 |
| Mar 7, 2025 |
Price Change |
$1,000 |
| Feb 19, 2025 |
Listed for Sale |
$558,744 |
| Feb 13, 2025 |
Price Change |
$3,000 |
| Feb 10, 2025 |
Listed for Sale |
$561,744 |
| Jan 8, 2025 |
Listed for Sale |
$549,104 |
| Jan 2, 2025 |
Price Change |
$3,000 |
| Dec 22, 2024 |
Listed for Sale |
$546,104 |
| Dec 16, 2024 |
Price Change |
$8,629 |
| Dec 10, 2024 |
Listed for Sale |
$554,733 |
| Dec 4, 2024 |
Price Change |
$2,000 |
| Nov 10, 2024 |
Listed for Sale |
$552,733 |