This property is currently not for sale
Sale History
| May 7, 2026 |
Listing Expired |
$295,000 |
| Feb 6, 2026 |
Listed for Sale |
$295,000 |
| Feb 6, 2026 |
Listing Expired |
$297,500 |
| Nov 18, 2025 |
Price Change |
$2,400 |
| Oct 13, 2025 |
Listed for Sale |
$299,900 |
| Jun 11, 2025 |
Listing Expired |
$329,500 |
| Apr 23, 2025 |
Price Change |
$20,500 |
| Mar 7, 2025 |
Listed for Sale |
$350,000 |