This property is currently not for sale
Sale History
| May 1, 2026 |
Listing Expired |
$389,900 |
| Jan 23, 2026 |
Listed for Sale |
$389,900 |
| Jan 2, 2026 |
Price Change |
$10,000 |
| Dec 18, 2025 |
Listed for Sale |
$399,900 |
| Oct 24, 2025 |
Listed for Sale |
$399,900 |
| Oct 13, 2025 |
Under Contract |
$399,900 |
| Sep 26, 2025 |
Listed for Sale |
$399,900 |
| Jun 18, 2025 |
Price Change |
$5,000 |
| Apr 29, 2025 |
Price Change |
$20,000 |
| Apr 4, 2025 |
Price Change |
$30,000 |
| Mar 13, 2025 |
Listed for Sale |
$429,900 |