466 E Watersong Bluff, Ellijay, GA 30540

This property is currently not for sale

Sale History

Aug 1, 2025 Listing Expired $1,195,000
May 28, 2025 Price Change $5,000
Mar 31, 2025 Listed for Sale $1,200,000