5 Towne Villas Dr., Jasper, GA 30143

This property is currently not for sale

Sale History

May 11, 2026 Listing Removed $305,000
Feb 28, 2026 Listed for Sale $305,000
Feb 27, 2026 Coming Soon $305,000
Nov 15, 2025 Listing Expired $326,000
Jul 9, 2025 Price Change $10,000
Jun 17, 2025 Listed for Sale $336,000
Jun 16, 2025 Coming Soon $336,000