51 Wolverine Ct., Waynesville, NC 28785

This property is currently not for sale

Rooms

No rooms listed

Sale History

Oct 15, 2025 Listing Expired $27,500
Nov 2, 2024 Listed for Sale $27,500
Nov 1, 2024 Listing Expired $27,500
Nov 6, 2023 Price Change $12,000
Oct 14, 2023 Listed for Sale $39,500
Jan 24, 2023 Listing Expired $39,500