This property is currently not for sale
Sale History
| Jan 13, 2026 |
Listed for Sale |
$260,000 |
| Oct 9, 2025 |
Listing Removed |
$270,000 |
| Aug 18, 2025 |
Price Change |
$4,899 |
| Jul 11, 2025 |
Listed for Sale |
$274,899 |
| Jul 8, 2025 |
Listing Expired |
$274,899 |
| Jan 22, 2025 |
Price Change |
$100 |
| Oct 16, 2024 |
Price Change |
$1 |
| Jul 9, 2024 |
Listed for Sale |
$275,000 |