56 Hickory Course Tr., Ocala, FL 34472

This property is currently not for sale

Rooms

No rooms listed

Sale History

Jun 7, 2024 Listed for Sale $336,990
Jun 7, 2024 Price Change $7,000
Apr 26, 2024 Under Contract $343,990
Apr 15, 2024 Price Change $1,000
Apr 8, 2024 Price Change $1,000
Mar 21, 2024 Listed for Sale $341,990