This property is currently not for sale
Sale History
| Apr 30, 2026 |
Listing Expired |
$2,350,000 |
| Mar 30, 2026 |
Price Change |
$200,000 |
| Sep 24, 2025 |
Price Change |
$400,000 |
| Apr 14, 2025 |
Price Change |
$200,000 |
| Feb 12, 2025 |
Listed for Sale |
$3,150,000 |
| Oct 11, 2024 |
Listing Expired |
$2,950,000 |
| Jul 9, 2024 |
Price Change |
$450,000 |
| Apr 9, 2024 |
Listed for Sale |
$3,400,000 |
| Jan 31, 2024 |
Listed for Sale |
$3,850,000 |