This property is currently not for sale
Sale History
| May 1, 2026 |
Listing Expired |
$185,000 |
| Aug 4, 2025 |
Price Change |
$35,000 |
| May 8, 2025 |
Listed for Sale |
$150,000 |
| May 5, 2025 |
Under Contract |
$150,000 |
| Apr 29, 2025 |
Listed for Sale |
$150,000 |