7-198 Woodhaven Lakes, Sublette, IL 61367

This property is currently not for sale

Rooms

No rooms listed

Sale History

Oct 2, 2025 Listing Expired $49,500
Jul 4, 2025 Listed for Sale $49,500
Jun 28, 2025 Price Change $4,500
Mar 16, 2025 Listed for Sale $54,000
Mar 10, 2025 Price Change $500
Oct 10, 2024 Listed for Sale $54,500