This property is currently not for sale
Sale History
| Apr 9, 2026 |
Price Change |
$6,000 |
| Mar 12, 2026 |
Price Change |
$1,000 |
| Feb 12, 2026 |
Price Change |
$4,000 |
| Feb 2, 2026 |
Price Change |
$1,000 |
| Jan 17, 2026 |
Listed for Sale |
$165,000 |
| Jun 2, 2025 |
Listing Cancelled |
$159,000 |
| May 13, 2025 |
Price Change |
$900 |
| May 13, 2025 |
Price Change |
$4,900 |
| Feb 14, 2025 |
Listed for Sale |
$155,000 |
| Feb 8, 2025 |
Price Change |
$1,000 |
| Jan 11, 2025 |
Listed for Sale |
$154,000 |
| Jan 5, 2025 |
Price Change |
$1,000 |
| Nov 23, 2024 |
Listed for Sale |
$155,000 |
| Nov 17, 2024 |
Price Change |
$11,000 |
| Jun 22, 2024 |
Listed for Sale |
$144,000 |
| Jun 16, 2024 |
Price Change |
$1,000 |
| Jun 4, 2024 |
Listed for Sale |
$145,000 |
| May 29, 2024 |
Price Change |
$4,900 |
| May 29, 2024 |
Listed for Sale |
$149,900 |
| May 23, 2024 |
Price Change |
$4,100 |
| May 5, 2024 |
Listed for Sale |
$154,000 |
| Apr 29, 2024 |
Price Change |
$10,000 |
| Feb 29, 2024 |
Listed for Sale |
$144,000 |
| Feb 23, 2024 |
Price Change |
$1,900 |
| Jan 30, 2024 |
Listed for Sale |
$145,900 |
| Jan 24, 2024 |
Price Change |
$4,000 |
| Jan 2, 2024 |
Listed for Sale |
$149,900 |
| Dec 27, 2023 |
Price Change |
$3,100 |
| Dec 17, 2023 |
Listed for Sale |
$153,000 |