7127 Brushwood Bend (lot 44), Lithonia, GA 30058

This property is currently not for sale

Sale History

Oct 7, 2025 Listing Removed $324,000
Oct 7, 2025 Listed for Sale $324,000
Sep 19, 2025 Under Contract $324,000
Sep 5, 2025 Price Change $45,015
Aug 26, 2025 Listed for Sale $381,005
Aug 14, 2025 Under Contract $338,990
Jul 31, 2025 Price Change $3,100
Jul 16, 2025 Price Change $47,915
Jul 15, 2025 Listed for Sale $377,905
Jun 2, 2025 Under Contract $329,990
May 22, 2025 Price Change $49,020
Apr 27, 2025 Listed for Sale $379,010