8104 Fairington Ridge Cir., Lithonia, GA 30038

This property is currently not for sale

Sale History

Apr 11, 2026 Listing Expired $149,999
Mar 2, 2026 Listed for Sale $174,999
Mar 2, 2026 Price Change $25,000