This property is currently not for sale
Sale History
| Apr 28, 2026 |
Listing Removed |
$374,990 |
| Apr 14, 2026 |
Price Change |
$2,000 |
| Mar 16, 2026 |
Listed for Sale |
$372,990 |
| Jan 1, 2026 |
Listing Expired |
$462,990 |
| Oct 26, 2025 |
Price Change |
$8,115 |
| Aug 11, 2025 |
Listed for Sale |
$471,105 |