8600 E Broadway Rd. #55, Mesa, AZ 85208

This property is currently not for sale

Rooms

No rooms listed

Sale History

Mar 31, 2026 Listing Expired $40,000
Mar 14, 2026 Listed for Sale $40,000
Mar 14, 2026 Price Change $2,500
Mar 13, 2026 Sold $33,500
Feb 25, 2026 Under Contract $37,500
Feb 3, 2026 Price Change $12,450
Jan 5, 2026 Price Change $5,050
Nov 30, 2025 Listed for Sale $55,000