This property is currently not for sale
Sale History
| May 14, 2026 |
Listing Removed |
$488,000 |
| Apr 9, 2026 |
Price Change |
$100,000 |
| Dec 4, 2025 |
Listed for Sale |
$588,000 |
| Sep 16, 2015 |
Listing Expired |
$335,000 |