9590 Southmoor Dr., Orland Park, IL 60462

This property is currently not for sale

Rooms

No rooms listed

Sale History

May 12, 2025 Under Contract $219,000
Mar 31, 2025 Listed for Sale $219,000
Mar 25, 2025 Price Change $30,900
Jan 13, 2025 Listed for Sale $249,900
Jan 7, 2025 Price Change $50,000
Dec 30, 2024 Listed for Sale $299,900
Jul 29, 2024 Listed for Sale $399,900