Lt 314 Pebble Trace, Talking Rock, GA 30175

This property is currently not for sale

Sale History

Apr 23, 2026 Listing Removed $125,000
Apr 2, 2026 Listed for Sale $125,000
Oct 1, 2025 Listing Expired $125,000
Jul 20, 2025 Listed for Sale $125,000
Jan 1, 2025 Listing Expired $134,900
Dec 8, 2024 Price Change $5,000
Jul 30, 2024 Listed for Sale $139,900