NW 11th Pl., Ocala, FL 34482

This property is currently not for sale

Rooms

No rooms listed

Sale History

Apr 8, 2026 Listing Expired $20,500
Mar 20, 2026 Price Change $1,000
Feb 22, 2026 Listed for Sale $21,500