r1 Curtain Bluff, Hendersonville, NC 28791

This property is currently not for sale

Rooms

No rooms listed

Sale History

Apr 16, 2026 Listing Expired $89,900
Oct 8, 2025 Price Change $19,100
May 26, 2025 Listed for Sale $109,000