Stratford Rd., Englewood, FL 34223

This property is currently not for sale

Rooms

No rooms listed

Sale History

May 2, 2026 Listing Expired $305,000
Sep 10, 2025 Listed for Sale $305,000
Sep 9, 2025 Listing Expired $305,000
May 16, 2025 Price Change $14,000
Mar 7, 2025 Listed for Sale $319,000