13873 SW 80th Ct., Ocala, FL 34473

This property is currently not for sale

Rooms

No rooms listed

Sale History

May 9, 2026 Listing Expired $32,900
Apr 17, 2026 Price Change $2,100
Jan 24, 2026 Listed for Sale $35,000
Jan 1, 2026 Listing Expired $29,000
Nov 7, 2025 Price Change $4,000
Sep 4, 2025 Listed for Sale $33,000