This property is currently not for sale
Sale History
| Apr 5, 2026 |
Listing Expired |
$11,000 |
| Feb 27, 2026 |
Price Change |
$1,900 |
| Nov 20, 2025 |
Price Change |
$1,000 |
| Oct 2, 2025 |
Listed for Sale |
$13,900 |
| Oct 2, 2025 |
Listing Expired |
$13,900 |
| Jul 30, 2025 |
Price Change |
$1,000 |
| Apr 2, 2025 |
Listed for Sale |
$14,900 |
| Mar 31, 2025 |
Listing Expired |
$14,900 |
| Jan 29, 2025 |
Price Change |
$2,000 |
| Sep 30, 2024 |
Listed for Sale |
$16,900 |
| Dec 22, 2022 |
Listing Expired |
$7,900 |
| Jul 26, 2022 |
Listed for Sale |
$13,900 |