This property is currently not for sale
Sale History
| Dec 15, 2025 |
Listed for Sale |
$535,000 |
| Nov 25, 2024 |
Listing Expired |
$545,490 |
| Sep 18, 2024 |
Listed for Sale |
$545,490 |
| Mar 24, 2024 |
Listed for Sale |
$533,500 |
| Mar 24, 2024 |
Price Change |
$21,000 |
| Mar 7, 2024 |
Listed for Sale |
$554,500 |
| Feb 22, 2024 |
Price Change |
$37,000 |
| Feb 20, 2024 |
Price Change |
$13,945 |
| Feb 7, 2024 |
Price Change |
$5,000 |
| Feb 1, 2024 |
Price Change |
$11,000 |
| Jan 17, 2024 |
Listed for Sale |
$504,490 |