4224 Rax Pl., New Port Richey, FL 34652

This property is currently not for sale

Rooms

No rooms listed

Sale History

Apr 13, 2026 Listing Expired $136,900
Jan 6, 2026 Listed for Sale $136,900
Jan 5, 2026 Listed for Sale $136,900
Nov 10, 2025 Price Change $1,000
Sep 18, 2025 Listed for Sale $137,900